Breussova masáž

 

Je bezbolestná tlaková masáž meziobratlových plotének a nervů v oblasti páteře. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů. Provádí se buď samostatně nebo jako doplňková masáž k jiným metodám, především k Dornově metodě*. Hmaty jsou vedeny přímo po páteři, vzpřimovačích a povrchových svalech za pomoci pomalého velmi jemného tahu.

Výrazným pomocníkem této metody je doma vyrobený třezalkový olej**, jehož blahodárné účinky pomáhají vyživovat meziobratlové ploténky natolik, že pokud nemají poškozené jádro, dokáže je zcela zregenerovat.

Masáž přináší výraznou fyzickou a psychickou úlevu, působí na pohybový aparát i na nervový systém, zbavuje svalových bolestí zad, uvolňuje a regeneruje meziobratlové ploténky. Podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu.

*Dornovu metodu zatím nemám zařazenou v ceníku a provádím ji pouze po domluvě 
** Třezalková olej je fytotoxický a proto se nedoporučuje po jeho použití slunění či návštěva solária. Pokud je klient na tento olej citlivý, masáž lze samozřejmě provézt za pomoci jiného masážního prostředku


Zaujala Vás Breussova masáž? Neváhejte mě kontaktovat či se rovnou přímo objednat.