Kosmetika

      Na náš trh poudí stále nové, vylepšené produkty více či méně známých názvů. Téměř každý výrobce se snaží expandovat do dalších zemí a oslovit nové klienty jak svou tradicí, tak cenou, ale zejména stoupající kvalitou. V současné době používám ři své kosmetické práci v největší míře značku René D´essay, kterou již 2 roky znáte a od zimy 2016 jsem si zamilovala luxusní Španělskou značku Casmara.
 

    Základem firemní filozofie Casmary je nabízet efektivní, inovační kosmetická ošetření s využitím exklusivních aktivních složek. Striktní dodržování vysokých standardů kvality je samozřejmostí. Casmara nabízí výjimečné výsledky v ošetření pleti. Vysoká účinnost a také šetrnost kosmetických produktů k pokožce představuje firemní absolutní prioritu. Tato značka si mě získala svými ucelenými sestavami, tak zvanými PROFESIONÁLNÍMI PROGRAMY, které zaručují účinná řešení nejčastějších problémů, s nimiž klientky přicházejí do kosmetických salónů. "Vlajkovou lodí" Casmary jsou ALGINÁTOVÉ MASKY. Tyto avantgardní masky na bázi výtažků z řas přinášejí pleti extra dávku vitamínů, silný protivráskový efekt a zpevňující účinek. Navíc působí i na místech, kam se jiné masky nedostanou. Lze je totiž aplikovat i NA OČI a na rty, což je klientkami velice oblíbeno.

  

     Italská společnost René D´essay spolupracuje s mnoha partnery z řad lékařských klinik. K výrobě používá primární surovinové zdroje výhradně nejvyšší kvality. Proto žádné výrobky společnosti René D´essay NEobsahují: petroláty, parabeny, parafín, minerální oleje, geneticky modifikované organismy, formaldehyd, SLS ani SLES. Díky flexibilnímu přístupu vědeckého týmu, složeného z profesionálů v oborech biologie, chemie, fyziky a farmakologie, který vede dr. Bergonzini, je společnost schopna nabídnout dermokosmetiku s novými formulemi pro pleti středoevropského podnebného pásma. 

  Neodmyslitelnou součástí vybavení mého kosmetického salonu je patentovaný MEZOCEUTICALAB PEN. Jedná se o automatické vibrační pero, které je určeno pro přístrojovou neinvazivní jehličkovou mezoterapii (mikroneedling). Pero se dá použít pro práci s oběma těmito značkami. Do pracovní části pera se vsouvá jednorázová sterilní kazetka s 12 jehlami. Pero má oproti jinde používanému rolleru nastavitelnou hloubku vpichu a disponuje vysokou rychlostí vibrace, díky které je schopno dosáhnout frekvence vpichů od 1400 do 1800/sec. Tím se efekt kosmetického ošetření zvyšuje o 90%.

            Druhým, mým přímo
zamilovaným pomocníkem je další patentované zařízení dr.Bergonzini a je jím MEZOCEUTICALAB PALMARE. Přístroj pracuje na principu elektroporace (silná stimulace kůže za účelem maximálního průniku látek do buněk kůže s průnikem přes buněčnou membránu), radiofrekvence (tepelné zapracování aktivních látek do pokožky pomocí radiofrakvenčních vln) a LED světla (zlepšuje výživu tkání, urychluje tok odpadních látek, zlepšuje hojení ranek, aktivuje vazivové buňky, podporuje činnost kolagenních vláken a tím urychluje regeneraci a zpomalení rozvoje příznaků stárnutí pleti). Zařízení se používá po ošetření mikroneedlingem.