Masáž lávovými kameny

 

                Masáž lávovými kameny je prastarou metodou na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Kameny se nahřívají ve vodní lázni horké 40-55 stupňů Celsia. Masážním prostředkem je čistý bio olej, který se v lázni rovněž nahřívá. Kameny se nejen rozkládají na začátku nebo na konci masáže, ale hlavně se jimi po těle jezdí různými hmaty, aby se tělo prohřálo nejen v centru, ale i na periferii. 

                K masáži používám pravé lávové kameny, které výborně akumulují teplo. Horký jemný tlak kamenů proniká okamžitě do svalů a svou vibrací zároveň ovlivňuje energetické dráhy v těle. Pomáhá uvolňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech a čakrách) a povzbuzuje tak přirozené proudění energií v lidském těle. Při zdravotních problémech bývají tyto meridiány často oslabené či neprůchodné a to v nás vzbuzuje pocity únavy, stresu a nervozity. Masáží horkými lávovými kameny lze tyto potíže odstranit, neboť znovuobnovený tok energie uvolňuje toxiny a napětí svalstva i psychiky, startuje očistný proces a celkově regeneruje organismus.

 

                Vzhledem k mnoha zkušenostem masáž doporučuji zejména zdravým lidem, kteří mají potíže s koncentrací, nespavostí a nedokáží se uvolnit např. v okamžiku, kdy mají podat vysoký manažerský výkon.

 

                Účinek jedné masáže lávovými kameny je přibližně stejný jako účinek 4 klasických masáží. Proto je velmi potřeba se před objednáním seznámit s kontraindikacemi (= stav, kdy nelze masáž provádět).

 

Kontraindikace:

    zvýšená citlivost na teplo

    infekční onemocnění, záněty, horečka, pooperační stav

    potíže s lymfatickým systémem

    křečové žíly

    poranění kůže, vyrážky, velké modřiny, popálení od slunce

    srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak

    diabetes, epilepsie, užívání posychofarmak

    jakékoli karcinogenní onemocnění a to i v minulosti prodělané

    silná mestruace, těhotenství

 

                Masáž lávovými kameny má vysoký energetický účinek na tělo i mysl a proto ji v letních měsících, kdy jsme nakumulováni teplem přirozenou cestou od sluníčka, neprovádím.


Zaujala Vás masáž lávovými kameny? Neváhejte mě kontaktovat či se rovnou přímo objednat.

 

 

Pro lázně Aurora jsem vytvořila masážní sestavu Ariana, ve které během 100 minut zažijete nejen masáž zad, nohou a rukou, ale i masáž obličeje lávovými kameny a pocítíte blahodárné účinky hydratační pleťové masky.

 

Pokud byste chtěli masáž Ariana vyzkoušet u mě..............120 minut..........1.600,- KČ

 

                Pro lázně Aurora jsem vytvořila masážní sestavu LoLa, která je skloubením hawajské masáže LomiLomi (=Lo) a masáže lávovými kameny (=La). Vzájemnou souhrou těchto dvou technik vzniká nazapomenutelný zážitek.

 

 

Pokud byste chtěli masáž LoLa vyzkoušet u mě...................90 minut.................1.200,- KČ