Lifting obličeje

 Obličejový lifting (omlazující a uvolňující masáž)

          Jedná se o zcela novou metodu, která výrazně omlazuje obličej. Již po prvním ošetření se podstatně vyhladí vrásky, zregeneruje se a napne pleť, obličej se doslova rozzáří novou vitalitou.

Masáž je prováděna velmi jemnou technikou. Je šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek metabolismu a k úbytku podkožního tuku. Vzhled a kvalita pleti se zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Výsledkem je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie a spokojenosti.

Stejně jako u všech ostatních procedur v hýčkání, zkrášlování a rehabilitací naší tělesné schránky je však potřeba absolvovat více masáží ve svižnějším tempu za sebou (tzn. 2 -3 týdně po dobu jednoho měsíce) a poté jednou za měsíc na udržovací. Po absolvování celé kůry obličej vypadá, jako po plastické operaci.

Pro zajímavost jedna reference přímo z kurzu, kde se tato technika vyučuje po dobu dvou dnů, tzn. intenzivní práce na jednom obličeji v souhrnu cca 7 hodin čistého času:  „...na kurz jsem přišla s parézou lícního nervu a nechtěným ruměncem ve tváři.... lektor mě ubezpečil, že s tím půjde něco dělat....v sobotu večer jsem odcházela s polovičním ruměncem a téměř žádným ochrnutím a v neděli bylo obojí fuč úplně....“

                Mnoho klientek se po masáži shodlo na tom, že se jim jako zázrakem uvolnila záda, nohy, ruce atd., aniž by jim byly masírovány. Vyzkoušejte.

Lifting lze skombinovat s kosmetickým ošetřením.

 50 minut.............................................590,-


            
Obličejový lifting - ukázka

Před

Obličejový lifting před a po

Teprve po 4 návštěvě

Zaujal Vás obličejový lifting? Neváhejte mě kontaktovat či se rovnou přímo objednat.