Lifting obličeje

 Obličejový lifting (omlazující a uvolňující masáž)

          Jedná se o zcela novou metodu, která výrazně omlazuje obličej. Již po prvním ošetření se podstatně vyhladí vrásky, zregeneruje se a napne pleť, obličej se doslova rozzáří novou vitalitou.

Masáž je prováděna velmi jemnou technikou. Je šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek metabolismu a k úbytku podkožního tuku. Vzhled a kvalita pleti se zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Výsledkem je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie a spokojenosti.

Stejně jako u všech ostatních procedur v hýčkání, zkrášlování a rehabilitací naší tělesné schránky je však potřeba absolvovat více masáží ve svižnějším tempu za sebou (tzn. 2 -3 týdně po dobu jednoho měsíce) a poté jednou za měsíc na udržovací. Po absolvování celé kůry obličej vypadá, jako po plastické operaci.

Pro zajímavost jedna reference přímo z kurzu, kde se tato technika vyučuje po dobu dvou dnů, tzn. intenzivní práce na jednom obličeji v souhrnu cca 7 hodin čistého času:  „...na kurz jsem přišla s parézou lícního nervu a nechtěným ruměncem ve tváři.... lektor mě ubezpečil, že s tím půjde něco dělat....v sobotu večer jsem odcházela s polovičním ruměncem a téměř žádným ochrnutím a v neděli bylo obojí fuč úplně....“

                Mnoho klientek se po masáži shodlo na tom, že se jim jako zázrakem uvolnila záda, nohy, ruce atd., aniž by jim byly masírovány. Vyzkoušejte.